Author: m***1
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: I thought if was fake and wouldn't work that well but this surprised me it work really well
Màu sắc: Vàng
Price: 2.016.100₫
Original Price: 3.101.900₫
| Color | Space Gray |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 8 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25101868675171763 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6351698 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***1
Date:
Review: I thought if was fake and wouldn't work that well but this surprised me it work really well
Màu sắc: Vàng
Author: 9***4
Date:
Review: جبته هديه وم اقدر افتحه بس حسيته حلوو وكأنه جديد
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm